Піскоструменева очистка

"Кам'янецькі меблі" пропонують своїм клієнтам послуги піскоструменевого обдування (піскування).

Якщо вам потрібно прибрати з металевих поверхонь іржу, окалини та інші забруднення, то це легко можна зробити за допомогою струмені піску, який допоможе придати виробам рівномірної шорсткості.

Піскоструменеве обдування працює шляхом обдування виробів струменем піску під писком 1,5-3 атм стисненого повітря.

Шукаєте, де у Кам’янці почистити металеві вироби, тоді вам до нас.

Для того, щоб за допомогою абразивних частинок і стисненого повітря забезпечити ефективне очищення, потрібна професійна майстерність, висококласне обладнання та контроль якості. Кожен елемент впливає на результат роботи всієї системи. При очищенні непотрібні матеріали видаляються, поверхня матеріалу зміцнюється і стає готовою для нанесення покриттів. За допомогою абразивноструминного очищення з металевих конструкцій видаляють стару фарбу, іржу й інші забруднення. Крім того, при струменевому очищенні видаляється вторинна окалина, яка утворюється на новій сталі.

Частки абразиву надають шорсткість поверхні й створюють профіль або насічку. Більшість виробників фарб вказують, яким повинен бути профіль, щоб забезпечити ефективне нанесення їх продукції.

Будівельники очищають цегляну кладку перед нанесенням шпаклівки або фарби. Піскування зовнішнього тинькування і цегли дозволяє видаляти стару фарбу, цвіль, кіптяву, фарбувальні речовини і навіть графіті, створюючи при цьому ідеальну поверхню для нанесення покриття.

Будівельники очищають залізобетонні панелі, монолітні бетонні стіни, колони та інші конструкції з бетону для того, щоб видалити залишковий цемент, сліди будівельної опалубки, вицвілі ділянки і оголити бетон.

Крім обробки сталі і кам'яної кладки, за допомогою піскування можна зняти верхні шари фарби з дерев'яних будинків і човнів. Зі скловолокна за допомогою даного очищення зазвичай видаляють верхній шар гелевого покриття для того, щоб зробити видимими бульбашки повітря. При абразивноструминному очищенні алюмінію, титану, магнію та інших металів видаляють результати корозії і, в залежності від обраного абразиву і тиску, наносять профіль.

Нові, більш м'які види абразиву (включаючи пластик і пшеничний крохмаль), а також спеціальне абразивоструминне обладнання з низьким тиском, використовуються для сухого способу видалення покриттів з сучасних композиційних матеріалів. Це дозволяє очищати літаки, вертольоти, автомобілі, вантажівки і човни без використання жорсткої абразивноструминної обробки, яка може порушити структуру поверхні. Крім того, перехід на сухий спосіб очищення верхніх шарів виключає можливість впливу на робочих токсичних хімічних речовин, які використовуються при очищенні, і виключає витрати, пов'язані з утилізацією небезпечних відходів.

Порошкове фарбування

Порошкове фарбування - технологія нанесення фарби на деталь, здебільшого на метал. Фарба є порошком, який складається зі смоли, пігментів, та різних добавок, які впливають на рівномірність розливу та створення плівки.

Методів нанесення "порошку" є багато. Найпоширенішими вважаються електростатичний та трибостатичний. Назва цих методів пов'язана із принципом створення електростатичного заряду на порошковій фарбі.

Фарбування починається з підготовки, очищення деталі хімічними та механічними способами. У процесі фарбування заряджені частинки порошку "прилипають" до металічної деталі і тримаються там до запікання виробу при температурі від 140 до 200°C. Після чого метал охолоджується і перевіряється якість поверхні.

"Кам'янецькі меблі" завжди стараються дати своїм клієнтам більше, тому якщо вам потрібні супровідні послуги, ми готові вам допомогти.